Aktuality

ZPĚT NA VÝPIS
11.1.2016

DOPŘEJTE SI novoroční očisťovací kúru

Do nového roku vstupujeme s řadou předsevzetí, která se týkají našich stravovacích návyků. Prvním krokem bývá očisťovací kúra, během níž se naše tělo zbavuje přebytků ze svátečního hodování. Nežádoucí škodliviny odstraňují z našeho těla játra a ledviny. V jejich úsilí je mohou podpořit i některé přírodní látky, například ostropestřec mariánský, kopřiva či smetánka lékařská.
Každá z nich naše játra a ledviny příznivě ovlivňuje po svém. Ostropestřec mariánský, konkrétně silymarin, který je v této bylině obsažen, pomáhá udržovat jaterní tkáň v potřebné aktivitě. Kopřiva dvoudomá je proslulá svými čisticími močopudnými účinky, čímž přispívá k odplavování nežádoucích škodlivin z těla. A smetánka lékařská, tedy pampeliška, přispívá k lepšímu strávení potravy.

Kombinaci těchto bylin si můžete dopřát v přípravku Liftea Pro játra a ledviny, který díky nim podporuje přirozené čisticí schopnosti jater a ledvin a přispívá k odbourávání toxických látek včetně alkoholu. Je proto vhodným doplňkem stravy nejen během období vánočního mlsání, ale také při očisťovacích kúrách.

 

 
'TIP PRO VÁS: KRÁSNĚJŠÍ S ANANASEM

Kromě škodlivin se často potřebujeme po Vánocích zbavit i kil. Na řadu tak přichází ananas coby zdroj enzymu bromelainu, který podporuje lepší trávení a látkovou výměn. Organismus tak může pracovat efektivněji a neukládá přebytečné tuky. Vyzkoušejte doplněk stravy Liftea Ananas, který kromě enzymu bromelainu obsahuje ještě další složky podporující hubnutí. Jsou jimi extrakty zeleného čaje podporující metabolismus tuků a synefrin z divokého pomeranče, který přispívá Doplněk stravy ke zvýšení výdeje energie.

DAŠÍ TIPY
Hubnutí v novém roce – víme jak rychle a trvale ztratit kila